1 Ağustos 2013 Perşembe

Ümit'in Tablosu

 
gurubumuzun tek erkek üyesi ümit' in tablosu sıradaki . kendisi gibi çok şirin şeyler çıkardı ortaya, hayvanları çok sevdiğinden  hayvanları yapmak istedi ısrarla . bence çok da iyi yaptı.   ümit hayal gücü çok yüksek olan bir çocuk , sanatçı ruhlu bence üstelik çok  güzel resim yapıyor. gelecekte ünlü bir ressamla birlikteyiz belki de :) canım benim ya. ellerine ,emeğine ,  yüreğine sağlık ümitciğim .     
 
 
kelebeği yaparken çıktı aldık internetten üzerine her yaptığımızı iğnelerle oturtarak yaptık . biraz zahmetli oldu ama sonuca değmez mi  :)


hayvanlarımız şöyle: kelebek, arı, tavşan, fil, aslan, panda, maymun, civciv, kurbağa   
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 


  
 
 


2 yorum:

  1. çok güzel olmuş . ellerinize sağlık gerçekten çok beğendim . bunlarla ilgili kurslar var mı acaba biliyormusunuz. benim oğlumda sanata çok düşkün de katılmak ister diye düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  2. Zeliha hanım yorumunuz için çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. benim bildiğim kadarıyla bir kursu yok ama bence en kısa zamanda ismeklerde falan verebilirler. Türkiye de çokda bilinen bir sanat değil aslında yeni yeni tanınıyor. kısa zamanda çok yerde açılır kursu sanırım . oğlunuzda faydalanır inşalah. muhabbetle kalın...

    YanıtlaSil