11 Temmuz 2012 Çarşamba

''Küçük Hanımefendi Tacları'' nın ilki


Merhabalarrrrr  herkese.... uzun zaman sonra yine merhaba evet çok zaman geçti farkındayım ancak bundan sonra daha sık görüşeceğiz inşallah arkadaşlar bu arada fark ettim ki  site geçen yıldan beri aynı kalmış :)  çehresinin de değişmesi gerektiğine karar verdim umarım beğenirsiniz.. 
gördüğünüz üzre taç yaptık bu defa öğrencilerle birlikte çok eğlenceli bir günün ardından ortaya çıkan güzellikler bunlar oldu .. öğrenciler bayıldı bu işe  onların yüzündeki mutluluk her şeye bedeldi elbette 

malzemelere gelince; elimizde olan malzemelerle, tamamen hayal ürünü taclar çıktı ortaya önce bir parça fistoyu iğne ve iplikle teğelleyerek yuvarlak oluşturduk, daha sonra tüyler yerleştirdik uc kısmına sonrasındada kurdaleler yetişti imzamıza puantiyeli kurdaleler fiyonk yapılarak ekleniyor ve tabiyki düğmeler ekliyoruz ve çok şirin bir tac elde ediyoruz aslında zamanımız çok kısa olduğundan çok da fazla uğraşamadık ama herkes çok beğendi gördüklerinde ortaya çıkanları o gün guruplara ayrılarak dört adet farklı tac yaptık, hepsinide paylaşacağım sizlerle umarım sizlerde bizim kadar seversiniz...  2 yorum:

  1. MERHABALAR ARTIK BU ZAMANDA BÖYLE HOBİLER YAPILMIYOR HERŞEY HAZIR.ÖZLEMİŞİZ BU TÜR HOBİLERİ ELLERİNİZE SAĞLIK HEPSİ BİRBİRİNDEN HARİKA..

    YanıtlaSil
  2. CANIM DOSTUM,YAPTIGIN HERŞEY HARİKA BİR İNSAN BUKADARMI BECERİKLİ OLUR.YETENEK İSTEK OLUNCA BÖYLE GÜZELLİKLER CIKIYOR ORTAYA ELLERİNE SAĞLIK ETKİNLİKLERİN DEVAMINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM.

    YanıtlaSil